OP=OP de laatste 2,88m² van onze prachtige 30x60 tegel. Deze tegel is geschikt voor zowel wand- als vloertoepassingen, zowel binnen als buiten. Met zijn opvallende metaallook afwerking voeg je een eigentijdse uitstraling toe aan elke ruimte.
Specificaties
Kleur
Grijs
Soort
vloer- & wandtegel
Look
METAAL
Land van herkomst
China
Oppervlakte per doos
1.44
Formaat
30 x 60 x 0,90 cm